درباره ما

گروه “حکیم تهویه” از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه نصب و راه اندازی دستگاه داکت اسپلیت به طور تخصوصی آغاز کرد. تولید و خدمات زیرساخت دستگاه های تهویـــه مطبوع (HVAC) به طور تخصوصی از همان ابتدا در اهداف شرکت بوده است. این شرکت توانست با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص پاسخ گوی طیف گسترده ای از نیازمندی های سیستم داکت اسپلیت که در داخل کشور باشد. کارخانه “حکیم تهویه” در منطقه صنعتی گرمدره بنا شده است و با بررسی پروژه های که اجرایی و محصولات تولید شده می توانید جایگاه آن را در میان ارائه دهندگان خدمات سیستم تهویه مطبوع ایران مشاهده کنید.
گروه “حکیم تهویه ” با وجود برنامه های همه جانبه در راستایی مشتری مداری، در همه سال های فعالیتش، توانسته که مجموعه هماهنگی از طراحی، تولید، بازدید فنی، تعمیرات و رفع اشکال سیستم ها، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش را در پروژه های خویش با هدف جلب رضایت مشتری ایجاد کند.
حکیم تهویه” در سال 1395 برای خدمت رسانی بیشتر هموطنان و ایجاد تنوع محصولات در بازار کشور، شروع به تولید محصول مکمل سیستم های تهویه، دریچه های آلومینیومی، پلانیوم باکس و دیگر اقلام خانواده هوارسان ها کرد. با تکیه بر کیفیت و استانداردهای به روز جهانی و امکانات صنعتی داخل کشور، “دریچه آفتاب” به عنوان برند و نماد تولید باکیفیت در ضمینه محصولات دریچه های ساختمانی ثبت شده است. “دریچه آفتاب” در همان سال شروع فعالیت موفق به جلب رضایت مشتریان گردید. با افزایش جحم تولید این محصول رفته رفته آفتاب به صورت واحدی مستقل با سهم بازار مخصوص به خود به ادامه فعالیت مشغول است.
گروه “حکیم تهویه ” و “دریچه آفتاب” در کنار “محصولات شیمیایی حکیم” با تکیه بر شناخت دانش روز دنیا و متخصصین کارآمد ، با افتخار به ارائه مناسب ترین خدمات در راستای تهویه مطبوع به منظور بالا بردن سطح کیفی پروژه های عمرانی، صنعتی و مسکونی در کشور می پردازند.

 

گروه “حکیم تهویه” از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های داکت اسپلیت به طور تخصصی آغاز کرد. از آن زمان، تولید و خدمات زیرساخت دستگاه‌های تهویه مطبوع (HVAC) به طور تخصصی از اهداف اصلی این شرکت بوده است. با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص، “حکیم تهویه” توانسته است به طیف گسترده‌ای از نیازمندی‌های سیستم‌های داکت اسپلیت در داخل کشور پاسخ دهد.

کارخانه “حکیم تهویه” در منطقه صنعتی گرمدره احداث شده و با بررسی پروژه‌های اجرایی و محصولات تولیدی، جایگاه برجسته‌ای در میان ارائه‌دهندگان خدمات سیستم تهویه مطبوع در ایران دارد. این شرکت با برنامه‌های همه‌جانبه در راستای مشتری‌مداری، از طراحی تا نصب و راه‌اندازی و خدمات پس از فروش، هماهنگی بی‌نظیری را در پروژه‌های خود ایجاد کرده و به جلب رضایت مشتریان می‌پردازد.

در سال 1395، “حکیم تهویه” برای خدمت‌رسانی بیشتر به هموطنان و ایجاد تنوع محصولات در بازار کشور، تولید محصولات مکمل سیستم‌های تهویه هوا، از جمله دریچه‌های آلومینیومی، پلانیوم باکس و سایر اقلام خانواده هوارسان‌ها را آغاز کرد. با تمرکز بر کیفیت و استانداردهای جهانی، “دریچه آفتاب” به عنوان نمادی از تولید با کیفیت در زمینه محصولات دریچه‌های ساختمانی شناخته شده است. این شرکت با افزایش جلوه تولید، به صورت مستقل با سهم بازار مخصوص خود، به ادامه فعالیت خود ادامه می‌دهد.

گروه “حکیم تهویه” و “دریچه آفتاب” در کنار “محصولات شیمیایی حکیم” با تکیه بر شناخت دانش روز دنیا و متخصصین کارآمد، با افتخار به ارائه مناسب‌ترین خدمات در زمینه تهویه مطبوع به منظور بالا بردن سطح کیفیت پروژه‌های عمرانی، صنعتی و مسکونی در کشور می‌پردازند.ی